Telový opaľovací sprej SPF50+ 200ml

33,60 €

Opaľovací sprej s vysokým faktorom ochrany SPF 50+ zloženie spĺňa nové zdravotnícke normy Izraelského ministerstva zdravotníctva ohľadom ochrany proti škodlivému UVA + UVB žiareniu. Sprej má formu čírej kvapaliny, ktorá sa rýchlo a účinne sa vstrebáva do pokožky. Chráni a zároveň poskytuje intenzívnu hydratáciu. VYVÁŽENÉ ŠIROKE UVA 

Nákupom tohto produktu môžete získať až 33 bodov.

V košíku je spolu 33 bodov ako kupón na 0,66 €.

Bez DPH
Množstvo

 

Garancia vrátenia peňazí

 

Doprava nad 50€ ZADARMO

Telový opaľovací sprej SPF50+

Opaľovací sprej s vysokým faktorom ochrany SPF 50+ zloženie spĺňa nové zdravotnícke normy Izraelského ministerstva zdravotníctva ohľadom ochrany proti škodlivému UVA + UVB žiareniu. Sprej má formu čírej kvapaliny, ktorá sa rýchlo a účinne sa vstrebáva do pokožky. Chráni a zároveň poskytuje intenzívnu hydratáciu. VYVÁŽENÉ ŠIROKE UVA SPEKTRUM Použitie: Naneste pred opaľovaním. Aplikujte aspoň raz za dve hodiny (V závislosti od typu pokožky). Po kúpaní alebo osušení sa uterákom, odporúčame aplikovať ďalšiu vrstvu spreju. Aby sa zvýšila účinnosť spreju, aplikujte ho na celú pokožku vrátane oblasti pod plavkami.

Upozornenie: Aj po použití slnečného krému sa chráňte pred silným slnkom. Nepoužívajte krém u dojčiat mladších ako 6 mesiacov pred konzultáciou s lekárom. Len na vonkajšie použitie. Ak sa objavia príznaky podráždenia pokožky okamžite prestaňte krém používať. Produkt neskladujte vo vysokých teplotách ako napr. v aute. Obsahuje oxybenzón. Nepoužívajte krém, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Výrobok by sa mal používať iba na účely, na ktoré je určený a v súlade s návodom na použitie. Držte mimo dosahu deti. Nekonzumujte. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami, vypláchnite oči vodou.

Product Details

DSM330
15 položky

Napíšte Váš názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.*

Podobné produkty

Prihlásenie

Registrácia

Zabudnuté heslo

Zadajte e-mailovú adresu, ktorú ste vyplnili pri registrácii. Zašleme Vám e-mail s aktivačným linkom pre nastavenie nového hesla.